... Vaši bíglíci ...

Zobrazit "Vaše bíglíky": 201-250 (5.část)   101-150 (3.část)   51-100 (2.část)   1-50 (1.část)

Pokud máte nějakou povedenou fotku vašeho bíglíka, zkuste nám ji zaslat do této fotogalerie.
Popisky k fotkám naleznete na konci stránky .

(kliknutím na náhled se Vám zobrazí fotka ve větším rozlišení)

Zobrazit "Vaše bíglíky": 201-250 (5.část)   101-150 (3.část galerie)     51-100 (2.část galerie)     1-50 (1.část galerie)

Vaši bíglíci - něco o nich ...


   AGI: je jí 6 měsíců (04/2008) a fotka je z Jeseníků. ...

ANGIE ANGIE Naše Angie je typický bígl. Jako štěňátko nám toho poničila, ale když na nás hodila ty její roztomilé kukadla nedalo se odolat. A to je tak i teď. Anginka k nám do rodiny prostě už patří. Slečna jedna:-) ... První fotka (nahoře v galerii) - Naše Angie první den co jsme si dovezli. Druhá fotka - O něco starší asi o půl roku později. Třetí fotka - To je nejnovější fotečka. Tady jsou jí už dva roky.
   ANNIE: jsou jí 2 měsíce (4/2008) ...

   BAD: (viz.
DAREK)
   BAĎOUSEK: je náš roční (3/2008) bíglík, pochází ze Šumavy. Je to pěknej rošťák, ale i přesto    ho máme všichni moc rádi.

BÁRA (2) BÁRA (2) "Vrtichvostová": je čtrnáctiměsíční (10/2007) fenka z Karlových Varů (Drahovice). Miluje všechny lidi i psy. Dokonce i začíná poslouchat. Doufáme, že to nám i jí vydrží :-).
BENJI BENJI: v září 2007 mi byly dva roky. Bydlím v Hořicích a    moc se mi tam líbí. Panička mě občas hubuje,ale myslím si o tom své.    Zásadně poslouchám za dveřma. Co se jídla týče, mohla by mi toho dávat víc,    ale na druhou stranu mi všichni říkají, jak jsem krásně štíhlá:) Miluju svou    rodinu, zvlášť, když se všichni sjedou. to pak nevím, u koho spát a chodím    testovat, kdo má lepší postel. A jestli něco miluju víc než rodinu, tak jsou to pamlsky všeho    druhu a ráda vyblizuju kelímky po jogurtu:) Na fotce tady u popisku je vidět, jak hezky se umím    zatvářit, když mi svítí sluníčko do očí. Ale jinak jsem šíleně spokojený bíglík:)
   BERTÍK: je z Kolína a 10.12.2007 mu bude 7 měsíců. ...

   BETY: Ahoj, já jsem Bety a chci se vám také ukázat v celé svojí kráse:-)

   BODIE: Tak tohle dvou a půl měsíční štěně je pěkný rošťák, andílek je když spí anebo se    jedná o jídlo, ať už jeho nebo naše-:). Ale i když jsou momenty, kdyby jsme ho nejraději někam    zavřeli, aby přestal zlobit, nevyměnili bysme jej za nic na světě! Je to náš miláček a řekněme si    kdo by chtěl mít pejska, se kterým je nuda? Zdravíme všechny, kdo mají tyto krásné rošťáky.
BODIE BODIE: (pokračování) Už tu jednu fotku mám, byli mi tam tři měsíce. Ale páníčci se rozhodli, že se se mnou pochlubí, jak jsem od té doby vyrostl, mám kolem 17 kg a je mi devět měsíců, výlety jsem od té doby podnikl jen dva - tak málo? To musím napravit, wuf! :-) Jinak nejraději spím v postýlce s páníkama pod peřinkou, svůj pelíšek jsem si poupravil, ten materiál docela chutnal. Nejradeji mám ničení nezničitelných hraček, třídění pet lahví, lovení bot a pantoflí, hamiku, očuchávání takový mrňavý věci, co je zavřená v drátěný krabici a nejvíc mě baví vysedávání u okna a pozorování teritoria. Poslední dobou mě rozčiluje jeden pes, je větší a rychlejší než já, ale až ještě povyrostu, tak mu ještě ukážu, kdo je to bígl! Štěkám všechny nás ostatmí! Pac a wuf!!!
   DAREK: je prostě sluníčko i když občas zlobí máme ho strašně moc rádi! Bad, který je na této    stránce je jeho štěně. Badíka jsme sice museli dát pryč, ale pořád jsme s ním v kontaktu. ...

    DENNY: Narodil se v červnu 2007 a je to pořádný uličník, ale velký mazel a hlavně kamarád :-)

DIXINKA DIXINKA: Už je jí sedm měsíců (11/2007), je to pěkná rošťanda a veliký miláček.
   FIDO: Na fotce jsou mu cca 4 měsíce a zrovna usnul při vylézání z pelíšku. Jinak pokud    zrovna nespí, tak všechno demoluje.

   GINA: Ahoj, jmenuji se Gina a jsem z Liberce. Je mi jeden rok a 5 měsíců (01/2008) a takhle    jsem si hovila na návštěvě o vánocích.

   CHERRY: Teď v únoru (2008) bude mít 9 měsíců. Docela začíná poslouchat :-) Zdravím    všechny bíglaře. ...

   JESY: Jako štěně jsem byla pěkná uličnice, ale páníčkové věděli, jak na mě, takže už jsem moc    hodná a poslušná bíglice. Sice občas něco provedu, ale to je přece z lásky k páníčkům ne?
   (věk: 10 měsíců - 09/2007)

   JIPI: ma pol roka (11/2007) je jednoducho najmenší a najkrajší :))) Všetci ho velmi
   milujeme!!!!! Jipi a jeho rodinka...

KETY KETY: narodila se 7.2 2006 a je z Janských Lázní.
   LADY: Ahojda, jmenuju se Lady a dneska (09/2007) je mi přesně 10 týdnů. Na těch fotkách    jsem sice trošku mladší, ale jinak jsem pořád stejná dračice. Co můžu to rozkoušu, ale    nejraději mám ohlodávání paničky a páníčka. Oni se na mě sice zlobí, ale vím, že i tak mě mají    moc rádi. Tak se mějte hezky. HAF HAF

LASSIE LASSIE: naše milá bíglice oslaví 8.8.2007 druhé narozeniny. Je moc hodná, má ráda děti a ráda mlsá (16,5 kg). Občas poslechne i povel bez odměny a vrací se do deseti minut. Miluje procházky v karlovarských lesích. Nemá sice PP ale je tak hezká, milá a zdravá že uvažujeme o nakrytí při příštím hárání koncem roku. Zdravíme autory BÍGL.CZ i všechny bíglaře, Hana a Jan Pfefferovi,        Karlovy Vary
   LAURA: je 9 měsíční fenka bígla - Lauru (14kg). Je to malý ďáblík a řádí na naší zahradě, ta    prostě patří jenom jí. Jak zapomenem boty nebo cokoli jiného venku je to její a každý si určitě    představí jak to dopadne. Jinak je to naše zlatíčko. Docela poslouchá, ale musí se na ni tvrdě.    (9/2007)

KEVINEK KEVINEK: K fotografiím tohoto bígla není popisek.
   MAFÍK: Jsem ďáblík, způsobuju paničce infarkty svým štěkáním v nejmíň očekávaný    okamžik :-) Ale máme se rádi, už jsem si na ní zvykl a proto už jí nebudu přes noc strkat    cigarety do bot, schovávat ponožky ani okousávat žaluzie :-)) Teď je mi 7 měsíců a na fotce si    běžím pro pamlsek, jinak nemá panička šanci mě přivolat. Bez dobroty na žebrotu :-D A až budu    větší, budu si vodit na vodítku já jí a ne ona mě, už teď to    zkouším a zdá se, že to půjde :-) Jen    aby mi nepořídila paníčka ...

   MATÝSEK (2): je můj mazlíček a jsou mu 2 měsíce (2/2008). Hrozně zlobí, ale jinak je to naše    rodinné zlatíčko, hlavně když spí :-)) Hrozně rád prohání naše dva kocoury a rozkouše na co    příjde, a taky je pěkně umíněný, no prostě bígl. Chtěla jsem ho, tak ho mám :-D ale už bych se    ho nedokázala vzdát. Zdravím všechny bíglaře ;-)

   MAX (2): Jednou jsem ho uviděla a nemohla sem bez něj odejít. Je to můj Milaček a je    naprosto super, i když je občas darebák, ale to k bíglům patří. No a co víc k té fotce dodat?
   V peřinách je přece nejlépe! :-)

   MONTY(3): Ahoj kamarádi, jmenuji se Monty, bydlím v České Lípě a jsem miláček celé    rodiny ...

   NATI: na fotce má 10 měsíců (7/2007) ...

    NELLY: Je to to nejkrásnější, co nás mohlo potkat, ikdyž ji máme pouze týden. (8/2007) Jsou jí    dva měsíce a na to, že je s námi takto krátce, tak nám projevuje ohromnou dávku lásky a začala    se během dvou dnů poslouchat a chodit čůrat pouze na trávu před dům.

   RASTY: je mu 9 měsíců (02/2008), fotka je z 4 měsíce, žije v Praze v bytě, a je opravdu jiný než    ti ostatní zlobivci, doma nic neničí, venku docela poslouchá. Asi na dva případy, kdy mu ruplo v    hlavě a zmizel, ale byl nadohled. Je to náš miláček a určitě si zaslouží, aby ho viděli i ostatní    bíglaři. Zdravíme a přejeme hodně trpělivosti při výchově těchhle malých roztomilých raubířů.

   SÁRA (4): Jsem zdrhačem první kategorie. Chuť prožít dobrodružství je silnější než vůně    lákadel, které používá panička. Je ze mne nešťastná, ale já si prostě nemůžu pomoct. Dělám jí    radost alespoň na cvičáku,kde jsem pro ni za hvězdu. Možná udělám paničce radost a z toho    zlobení jednou vyrostu :-)

   SPEEDY: dělá čest svýmu jménu. Je ho všude plno. Čest bíglům a jejim páníčkům

TINYTINY: je 3 měsíce stará ... (12/2007)
TIM (3)    TIM (3): Toto je náš 2 a půl roku (4/2008) starý Tim. Miláček celé rodiny. Nejrozmazlovanější tvor. Kromě spaní v posteli a loudění u jídla má nejradši vycházky po lese. Pokud možno bez páníčků. ... :-)
TEDDY (2) TEDDY (2): První foto je,když si mě-Teddyho páníčci přivezli domů, to byl říjen 2007. A teď,duben 2008, už je ze mě 8 měsíční puberťák. Spoustu věcí jsem doma poničil,nejvíc záležet jsem si dal na posteli a lištách u lina v předsíni, ale páníčci říkají,že by mě nedali. Jsem jejich Zlatíčko, i když za něco škaredýho někdy trochu dostanu. Jinak bych zbodl všechno co aspoň trochu voní jídlem.
   TOBIAS: je kříženec bígla. Možná si myslíte,že je to čistokrevný bígl, ale už podle nosu a    velikosti, je poznat že je kříženec. Je křížený s Bernským salašnickým psem-matka byla bíglice    a otec berňák, no snad taky patří do této galerie.
Zobrazit "Vaše bíglíky": 201-250 (5.část)   101-150 (3.část galerie)     51-100 (2.část galerie)     1-50 (1.část galerie)